450 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

Sipariş Sorgulama

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız ve ürünlerle ilgili bilgi almak için Türkiye'nin her yerinden 0545 811 11 48 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.
*Email
*Sipariş Numarası

Ürününüzü Teslim Alırken

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunda herhangi bir hasar yada sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir nedenle hasar veya eksiklik, kolinin bandında açılma var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo görevlisine tutanak tutulması talebiyle birlikte kutunuzu iade ediniz. Bu yükümlülüğünüzü yerine getirdiğiniz takdirde, yeni ürünleriniz derhal tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan, içeriği eksik olduğu iddia edilen ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu durumu en kısa zamanda info@servetsekerleme adresimize yazılı olarak ya da 0545 811 11 48 -0549 463 34 27 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.


Müşteri Hizmetlerimiz

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız ve ürünlerle ilgili bilgi almak için Türkiye'nin her yerinden 0545 811 11 48 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.